Vystavujte faktúry ľahko a rýchlo

Hľadáte jednoduchý nástroj ako vytvoriť faktúry? Nebaví Vás opakovane vyplňovať rovnaké údaje? Nechcete sa nikde registrovať? Chcete mať dáta na svojom počítači?

Vyskúšajte vystaviť faktúru so službou pavlasoft.com/faktura-online-sk.

Vystaviť faktúru »

Faktúra bez registrácie

Služba pavlasoft.com/faktura-online-sk nevyžaduje žiadnu registráciu.

PDF faktúra na pár klikov

Stačí vyplniť niekoľko údajov do formulára faktúry, odberateľa, fakturovanej položky a faktúra je pripravená na zobrazenie alebo stiahnutie.

Dáta vo Vašom počítači

Vyplnené údaje sú len vo Vašom počítači, pripravené pre opakované použitie. Odberateľa aj fakturované položky sú po zobrazení PDF faktúry uložené do internej databázy.

Elektronický podpis nie je potreba

Faktúra nemusí byť podpísaná ani nemusí obsahovať pečiatku a môže sa poslať odberateľmi mailom. Elektronickým podpisom by sa musela faktúra opatriť len v prípade, že sa bude na účely účtovníctva uchovávať v elektronickej podobe - bez nutnosti tlače do papierovej podoby.

Je potreba zálohová faktúra?

Daný typ dokladu si vyberiete z ponuky :

  • Faktúra daňový doklad
  • Faktúra neplatca DPH
  • Zálohová faktúra
  • Proforma faktúra
  • Dobropis
  • Prenesená daňová povinnosť

Uľahčite platenie Vašich faktúr

Formulár faktúry je voliteľne doplnený o QR kód pre QR platbu. Odberateľ už nebudete musieť zložito prepisovať číslo účtu, variabilný symbol a ďalšie údaje, keď budete chcieť zaplatiť Vašu faktúru. Stačí odfotiť QR kód z faktúry smartfónom a platobný príkaz v bankový aplikácii sa vyplní automaticky.